Mes nesiūlome vien tai, ką turime sandėlyje!
Mes pagaminsime tai, ko Jums reikia! 
Akumuliacinių, daugiafunkcinių talpų gamintojas

D.U.K.

1.Kieto kuro katilas dažnai užverda.

Ats. Neįrengta arba per maža akumuliacinė talpa, lyginant su katilo galia. Radiatorių galia per maža, lyginant su pastato poreikiu. Jeigu temperatūrų svyravimai patalpose labai ryškūs, katilą naudoti nesaugu. Reikėtų įrengti poreikius atitinkančią akumuliacinę talpą, pagal galimybę padidinti radiatorių galią.

2.Kieto kuro katilas kemšasi, jį reikia dažnai valyti, iš jo bėga kondensatas. Dažnai reikia valyti dūmtraukį.

Ats. Katilas dirba esant per žemai temperatūrai, t.y. mažiau nei 60 C°. Reikėtų įrengti krovimo mazgą ir akumuliacinę talpą. Krovimo mazgas užtikrins aukštą grįžtamo srauto temperatūrą, o akumuliacinė talpa neleis katilui perkaisti.

3.Katilas neįšildydavo patalpų. Pakeitėme jį galingesniu, tačiau rezultatas nepagerėjo.

Ats. Dūmtraukio skersmuo ir aukštis yra per maži. Trūksta deguonies degimo kameroje ir katilas neišvysto pilnos galios. Reikia pagal galimybes padidinti dūmtraukio aukštį ir skersmenį.

4.Turime sistemą su akumuliacine talpa. Iš vakaro įšildžius talpą iki 85 C°, ryte talpoje buvo tik 60C°, nors šildymo sistemos siurblys buvo išjungtas. Talpa izoliuota pakankamai.

Ats. Sistema sumontuota su termostatine rėle, kuri stabdo sistemą, kai katilo temperatūra pasiekia 60C°. Talpai įkaitus iki 85 C°, siurblys ir toliau maišo vandenį tarp talpos ir katilo, kol jo nesustabdo rėlė ir neužsidaro krovimo mazgas. Reikia įrengti automatiką, kurį įvertintų temperatūrų skirtumus tarp katilo ir akumuliacinės talpos bei blokuotų katilo siurblį, jeigu talpos temperatūra yra lygi arba aukštesnė nei katilo temperatūra.

5. Iš ko pagaminta akumuliacinė talpa.

Ats. Akumuliacinės talos cilindras yra pagamintas iš juodo plieno lakšto kurio storis 3 mm, plieno markė S235JR. Viršitinė ir apatinė dalys - štampuotos detalės atitinkančios standartus DIN28011, DIN28013 ir PN69/M-35413.  Į talpas galime įmontuoti šilumokaičius  buitinio šilto vandens pašildymui, iš nerūdijančio plieno markės 1.4404 (AISI 316L).

6. Kaip tikrinamas gaminių sandarumas.

Ats. Akumuliacinės talpos yra tikrinamos kelis kartus. Surinkus ir suvirinus talpą bandoma spaustu oru, kurio slėgis viršija 1,43 karto max darbinį slėgį Ps. Buitinio šilto vandens (vidiniai indai) po surinkimo ir suvirinimo tikrinami vandeniu - bandymo slėgiai 3 kartus viršija eksploatacinį slėgį. Pagal reikalavimus prietaisas skirtas buitiniam naudojimui turi būti tikrinamas slėgiu viršijančių darbinį 1,5 karto.


ã 2010 metai

Visos teisės saugomos